Gizlilik Politikası

 1. UK&AD kayıtlı ve misafir kullanıcılarına ait e-posta, adı, soyadı, telefon numarası ve kayıt sırasında girilen hiçbir bilgiyi Web Sitesinde yayınlamaz, kullanıcı aksini belirtmediyse hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da diğer kuruluşla paylaşmaz.

 2. UK&AD kişisel bilgilerinizi sadece aşağıda belirtilen yasal durumlarda ve yasal prosedürler çerçevesinde 3. şahıslara açar.

  a.) Yasal mercilerden bu yönde yazılı bir talep oluşması halinde,

  b.) UK&AD’nin mülkiyet haklarını korumak ve savunmak amacıyla,

  c.) Kullanım şartlarında kabul ettiğiniz kurallar çerçevesinde.

 3. UK&AD'nde kayıtlı kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde satılmaz, kiralanmaz ya da başka bir kurum ya da kuruluş ile karşılıklı değiştirilmez. Bu "Gizlilik Sözleşmesi" metninde yer alan maddeler haricinde hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmaz. UK&AD bu sözleşmede taahhüt ettiği şartları yerine getirmek için mümkün olan tüm önlemleri alır.

 4. UK&AD tarafından toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır. UK&AD, ortamdaki bilgileri korumak için her türlü endüstri standardını kullanmaktadır.

 5. İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar UK&AD’nin sorumluluğunda değildir.

 6. Bazı durumlarda, şahsınıza özel olmayan bilgiler toplanabilir. Bu tip bilgilere örnek olarak kullandığınız internet browser' ın türü, işletim sisteminiz, site'mize linkle ya da ilanla ulaştığınız sitenin domain ismi verilebilir.

 7. UK&AD bu metin içindeki her türlü bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu siteyi kullanarak bu "Gizlilik Güvencesi" nde yapılacak her türlü düzenleme ve değişikliği kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Yukarı